Connect with us

В Україні

Документи ВЛК направлятимуть до військових частин в е-вигляді

Опубліковано

Міністерство оборони України інформує, що пораненому військовому більше не треба возити документи особисто до військової частини після рішення військово-лікарської комісії (ВЛК) про відпустку або непридатність.

Тепер заклади охорони здоров’я можуть обмінюватися документами з військовими частинами й ТЦК та СП через систему електронного документообігу:

– довідки про обставини травми (поранення, контузії, каліцтва);

– постанову ВЛК про потребу у відпустці для лікування;

– постанову ВЛК про непридатність до військової служби;

– інші документи, необхідні для формування рішення ВЛК.

Читайте також: Адмінпротоколи пропонують надсилати поштою

Нині систему електронного документообігу розгорнуто у більшості військових частин, ТЦК та СП, а також у військових госпіталях і цивільних закладах охорони здоров’я, де поранені військовослужбовці проходять військово-лікарську комісію.

«Документи про рішення ВЛК щодо відпустки або про непридатність за станом здоров’я в електронному вигляді до військової частини направить заклад охорони здоров’я, а військовослужбовець після цього може одразу їхати до ТЦК та СП за місцем проживання або відпустки. Військова частина, своєю чергою, після опрацювання рішення ВЛК, надсилає відповідні документи для військовослужбовця безпосередньо до ТЦК та СП. Так само заклад охорони здоров’я може отримувати додаткові документи, необхідні для формування висновку ВЛК з військової частини, наприклад, довідку про обставини травми. Варто лише відправити електронний запит. Для передачі електронних документів потрібно надати свою згоду на обробку персональних даних в закладі, звідки направлятимуться документи», – пояснили у Міністерстві.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.