Connect with us

В Україні

Фінська підтримка реформи української школи

Опубліковано

На офіційному сайті Кабінету Міністрів України оприлюднено повідомлення про підписання між Україною та Фінляндією угоди про реалізацію проекту «Фінська підтримка реформи української школи», яка передбачає допомогу в підвищенні кваліфікації українських  вчителів, популяризацію освіти, а також покращення освітнього середовища шкіл у межах реформи Нова українська школа.

Проект «Фінська підтримка реформи української школи» розрахований на 4 роки та має орієнтовний бюджет у 6 млн. євро. Він здебільшого спрямований на адаптацію вчителів до впровадження концепції «Нова українська школа», яка стартуватиме з 1 вересня 2018 р., та передбачає навчання першокласників за новими державними стандартами початкової школи.

За новими стандартами вчителі, отримавши навчальні програми Міністерства освіти і науки України, зможуть їх доповнювати чи створювати власні. При цьому, вчителі обмежені лише Державним стандартом, який визначає, що мають знати та вміти учні, закінчивши певний етап навчання. Спосіб досягнення цих результатів вчитель визначає самостійно.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.