Connect with us

В Україні

На одну вакансію юриста в Україні претендують 11 осіб

Опубліковано

На одну зареєстровану вакансію юриста в Україні претендують 11 осіб. Про це заявив експерт Координатора проектів ОБСЄ в Україні, президент Міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа» Сергій Мудрук під час презентації аналітичного дослідження за результатами освітніх вимірювань «Стан юридичної освіти в Україні».

«Погана ситуація з роботою у правників. Важко їм. Економісти і правники — це спеціальності, по яких однозначно й давно іде перевиробництво кадрів. На одну зареєстровану вакансію припадає 8,5 зареєстрованих безробітних економістів. А в юристів ситуація ще гірша: на одну вакансію — 11 безробітних», — зазначив Сергій Мудрук.

За його словами, найбільший рівень безробіття серед юристів — у Кіровоградській та Київській областях. «У Кропивницькому 10 закладів готують юристів, плюс в Олександрії (Кіровоградська область) ще два заклади. Одна ліцензія припадає максимум на 15 потенційних вступників, які дійсно хочуть бути юристами. Причому не факт, що вони вступатимуть у своєму Кропивницькому. Ліцензійні обсяги дозволять прийняти не те, що всіх охочих стати юристами, а й тих, хто не бажає», — додав С. Мудрук.

Аналітичне дослідження про стан юридичної освіти в Україні підготовлене координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством освіти і науки та МГО «Універсальна екзаменаційна мережа». Основою для дослідження стали дані вступних кампаній на магістратуру 2017 року та 2016 року (в межах пілотного правничого ЗНО) і правничий бакалаврат (2013 та частково 2012 років).

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.