Connect with us

В Україні

Новий законопроект – початок відшкодування старих боргів з ПДВ

Опубліковано

У  Прес-центрі Інформаційного агентства ЛігаБізнесІнформ відбувся круглий стіл Асоціації адвокатів України, присвячений Законопроекту «Про внесення змін до підрозділу 2 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо Тимчасового реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування» від 19 січня 2018 р. № 7518.

Документом передбачено, що відшкодування узгоджених сум ПДВ, зазначених у Тимчасовому реєстрі заяв про повернення суми бюджетного відшкодування, здійснюється у хронологічному порядку відповідно до черговості внесення заяв до Реєстру.

Суми, щодо яких станом на 1 лютого 2017 р. не закінчені процедури адміністративного або судового оскарження, вносяться до Тимчасового реєстру у робочий день, що настає після отримання рішення за результатами закінчення процедури адміністративного оскарження або рішення суду, що набрало законної сили.

Узгоджена сума перераховується платнику податку протягом п’яти операційних днів, починаючи з того, що настає за днем її відображення Реєстрі.

У разі наявності у платника податкового боргу бюджетному відшкодуванню підлягає заявлена сума податку, зменшена на суму боргу.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.