Connect with us

В Україні

Протиріччя між Кодексом з процедур банкрутства та іншими законами усунуть

Опубліковано

Кабінет Міністрів схвалив проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Кодексу України з процедур банкрутства».

«Внесення змін, запропонованих законопроектом, усуне протиріччя між чинними положеннями деяких законодавчих актів України та положеннями Кодексу та забезпечить єдиний підхід в їх розумінні та застосуванні, а також дозволить усунути перепони, які унеможливлювали застосування цих законодавчих актів на практиці», – прокоментувала заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Валерія Коломієць.

За її словами, Кодекс було введено в дію 21 жовтня 2019 р. Відповідно Закон України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» втратив чинність, але в деяких законодавчих актах залишились посилання на цей Закон.

Також, аби надати можливість застосування положення ч. 8 ст. 12 Кодексу на практиці та внесення змін у відповідні підзаконні акти, потребують змін Закони України «Про дорожній рух», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» та «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.