Connect with us

В Україні

Українцям тричі підвищать пенсії до кінця року

За даними Міністерства соціальної політики, пенсії в Україні в 2022 році підвищуватимуть ще тричі – у липні, жовтні та грудні.

Так, у липні мінімальна пенсія становитиме 2 027 гривень, оскільки з 1 липня планується підвищення мінімального прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Усі пенсійні надбавки, які прив’язані до мінімального прожиткового мінімуму, також буде збільшено.

Читайте також: Період воєнного стану можна буде не враховувати до страхового стажу для обчислення пенсії

У жовтні всі українські пенсіонери старші 70 років та з наявністю необхідного стажу (для чоловіків – 35 років, для жінок – 30 років) почнуть отримувати 3 000 гривень. Для осіб з меншим стажем – пенсія буде нижчою (залежно від кількості років стажу).

Пенсіонери віком від 70 до 75 років отримуватимуть додаткову щомісячну допомогу у розмірі 300 гривень. Окрім того, з 1 жовтня буде встановлено мінімальну пенсію для українців від 65 років з повним трудовим стажем у розмірі 2 680 гривень.

Із 1 грудня буде встановлено мінімальну пенсію для непрацюючих пенсіонерів у розмірі 2 093 грн, максимальна – 20 930 гривень. Непрацюючі пенсіонери віком від 65 до 70 років із повним трудовим стажем отримуватимуть мінімальну пенсію в розмірі 2 500 гривень. Також знову підвищать надбавки для пенсій через підвищення прожиткового мінімуму.

Джерело: Юридичний вісник України

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.