Connect with us

Юридична практика

Рішення по Януковичу можуть скасувати через заочну процедуру

Опубліковано

Рішення у справі екс-президента України Віктора Януковича можуть скасувати через застосування заочної процедури. Про це заявив начальник департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

«Дозвіл суду на заочне розслідування — це черговий крок до завер­шення справ стосовно тих осіб, які слідство за матеріалами зібраних доказів вважає організаторами злочинів вчинених під час протесту. Але заочна процедура, яка регулюється КПК, викликає велику кількість нарікань із точки зору відповідності міжнародним конвенціям і практиці Європейського суду. В реальності це може означати, що навіть прой­шовши цю процедуру, можна однозначно отримати скасування вироку міжнародним судом», — зазначив С. Горбатюк.

Він припустив, що є люди, яким вигідні сумніви в легітимності су­дових процесів. «Інколи складається враження, що, певне, комусь ви­гідно, щоб були сумніви в легітимності цих процесів, щоб ті, хто під ними перебувають, в наступному отримували шанс чисто з процедурних питань скасувати вироки у справах», — вважає С. Горбатюк.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.