Connect with us

Законодавство

80% екологічного податку пропонують спрямовувати до місцевих Бюджетів

Опубліковано

28.02.2018 На розгляд Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи направлений проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо особливостей розподілу екологічного податку» від 27 лютого 2018 р. № 8067.

Законопроектом передбачено зміну пропорції зарахування екологічного податку: до спеціального фонду державного та місцевих бюджетів у співвідношенні 20 і 80 відсотків відповідно.

Нині 45 відсотків екологічного податку зараховується до загального фонду Державного бюджету у розмірі, що на думку ініціаторів законопроекту не дає змоги фінансувати природоохоронні заходи з запобігання, зменшення та усунення забруднення довкілля належним чином.

Зарахування екологічного податку до спеціального фонду державного та місцевих бюджетів дозволить направити заплановані в Державному бюджеті на 2018 рік надходження від сплати екологічного податку у розмірі 4 063 916,1 тис. грн. на здійснення природоохоронних заходів з запобігання, зменшення та усунення забруднення довкілля.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.