Connect with us

Законодавство

На державні посади, пов’язані з природокористуванням, – тільки з галузевими дипломами

Опубліковано

28.02.2018 На розгляд Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи направлений проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» (щодо вдосконалення співпраці органів влади у сфері охорони навколишнього природного середовища)» від 27 лютого 2018 р. № 8065.

Ним, зокрема, запропоновано включити до кваліфікаційних вимог для посадових осіб, діяльність яких пов’язана з використанням природних ресурсів, фахову освіту у галузі екології та/або природничих наук.

Також визначено, що Міністерство охорони навколишнього природного середовища України координуватиме діяльність з Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

І планування видатків для реалізації природоохоронних заходів за відповідними бюджетними програмами Державного фонду охорони навколишнього природного середовища (розподіл коштів з фонду) також здійснюватиметься за погодженням з Комітетом Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.