Connect with us

Законодавство

Адмінправопорушення за невиконання законних вимог нардепа розглядатиме комісія Верховної Ради

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону № 10022 щодо діяльності Адміністративної комісії Верховної Ради України, як органу уповноваженого розглядати справи про окремі адміністративні правопорушення.

Зокрема змінами до Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено встановити, що Адміністративна комісія Верховної Ради України розглядає справи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 та 2 ст. 188-19 цього Кодексу (недодержання встановлених законом строків надання відповіді на звернення народного депутата України, ненадання, надання неправдивої або неповної інформації на таке звернення).

Читайте також: До 5 100 грн штрафу за неповагу до військовослужбовця

Адміністративна комісія Верховної Ради України утворюється відповідним рішенням Верховної Ради України на строк її повноважень, має право розглядати справи про адміністративні правопорушення при наявності не менш як половини членів її складу.

Також новою ст. 226-1 Закону України «Про Регламент Верховної Ради України» пропонується визначити особливості розгляду депутатського звернення Адміністративною комісією Верховної Ради України.

Крім того, У Верховній Раді України зареєстровано проект постанови «Про затвердження Положення про Адміністративну комісію Верховної Ради України» № 10021.

Continue Reading

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.