Connect with us

Законодавство

Держбюро розслідувань обиратиме працівників відкритим конкурсом

Опубліковано

В «Офіційному віснику України» опубліковано постанову Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2017 р. № 1069, якою  затверджено Типовий порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади у Державному бюро розслідувань.

Постановою визначено процедуру проведення відкритого конкурсу на заміщення посад у центральному апараті Державного бюро розслідувань та його територіальних органах. Серед основних етапів конкурсу – оголошення про проведення, прийняття і розгляд поданих документів, кваліфікаційний іспит та психофізіологічне дослідження із застосуванням поліграфа.

Переможців визначатимуть шляхом підрахунку балів за результатами кваліфікаційного іспиту та співбесіди, після чого конкурсна комісія зобов’язана сформувати загальний рейтинг кандидатів та оприлюднити його на офіційному веб-сайті.

Інформацію щодо проведення конкурсу та отримані бали особами, які брали в ньому участь, передбачено оприлюднювати на офіційному веб-сайті Державного бюро розслідувань. Наразі сайт перебуває на стадії розробки, тому до його створення дані будуть розміщувати на відповідній сторінці Урядового веб-порталу.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.