Connect with us

Законодавство

До 15 діб гауптвахти за невиконання вимог Військової поліції

Опубліковано

Як ми інформували раніше, доопрацьований проект Закону «Про Військову поліцію» презентували на засіданні Робочої групи Комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності щодо опрацювання питання створення системи військової юстиції в Україні.

Також нещодавно у Верховній Раді України був зареєстрований проект Закону № 6570-д, яким передбачається, зокрема встановлення відповідальності за невиконання законних вимог посадових осіб Військової поліції.

Так, новою ст. 188-58 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропоновано визначити, що ненадання інформації Військовій поліції на запит їх посадових осіб, надання завідомо недостовірної інформації чи не в повному обсязі, порушення встановлених законом строків її надання, повідомлення третіх осіб стосовно того, що про них збирається така інформація – тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот п’ятдесяти до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Балансування на межі: свобода слова проти національної безпеки в цифровому вимірі України

Невиконання або несвоєчасне виконання вимог подання чи інших законних вимог посадових осіб Військовій поліції, щодо усунення причин та умов, що сприяли порушенню законодавчих актів, – тягнуть за собою накладення штрафу від чотирьохсот до шістсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт з утриманням на гауптвахті на строк до десяти діб.

Невиконання або несвоєчасне виконання вимог подання чи інших законних вимог посадових осіб Військовій поліції, щодо усунення порушення вимог законодавчих актів, – тягнуть за собою накладення штрафу від шістсот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.