Connect with us

Законодавство

Дорадчий голос дисциплінарної комісії у притягненні до відповідальності посадовців вищих ешелонів

Кабінет Міністрів України свою постановою № 1087 затвердив Порядок здійснення дисциплінарного провадження стосовно міністрів та їх заступників, керівників інших центральних органів виконавчої влади та їх заступників, керівників місцевих органів виконавчої влади та їх заступників, на яких не поширюється законодавство про державну службу, яким встановлено механізм накладення дисциплінарних стягнень на представників центральної та місцевої виконавчої влади, на яких не поширюється законодавство про державну службу.

Дисциплінарне провадження, за Порядком,  здійснює дисциплінарна комісія, яка діє на громадських засадах та формує пропозиції для Прем’єр-міністра України щодо стягнень за фактом дисциплінарного проступку. На підставі цих пропозицій КМУ приймає остаточне рішення щодо відповідальності порушника.

Дисциплінарним комісіям надано право отримувати інформацію (матеріали), яка стосується обставин вчинення дисциплінарного проступку.

Таким чином, діяльність носить рекомендаційний характер та буде мати обмежені наслідки для підвищення дисципліни представників органів влади.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.