Connect with us

Законодавство

Європейський рівень захисту прав споживачів

Опубліковано

Кабінет Міністрів України видав розпорядження «Про затвердження плану заходів з реалізації Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року».

Документом окреслено кроки в напрямі всебічної уніфікації вітчизняного законодавства, пов’язаного із захистом прав споживачів та приведення його до Європейських стандартів.

По всій території України заплановано навчальні заходи і публікації. зокрема семінари, лекції, навчальні посібники з питань захисту прав споживачів.

Окрім цього відбуватиметься удосконалення та затвердження навчальних програм курсу за вибором «Основи споживчих знань» для початкової, основної та старшої школи,  до навчальної програми з громадянської освіти для 10-11 класів закладів загальної середньої освіти включать питання щодо споживчих знань.

Головна мета цих заходів полягає у наданні інформації всім групам населення про права споживача, адже українське суспільство, як показала практика, обмежено обізнане з ними.

Важливо, що питання захисту прав споживачів буде підтримуватися на законодавчому рівні. Впродовж строку реалізації Концепції відбуватиметься удосконалення законодавства у сфері захисту прав споживачів.

На Мінекономрозвитку покладено завдання щодо забезпечення супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав споживачів» (реєстраційний номер 5548), на Нацкомфінпослуг – забезпечення супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг» (реєстраційний номер 2456-д).

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.