Connect with us

Законодавство

Громадян, які платять податки не менше мінімальної зарплати, пропонують бронювати автоматично

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо економічного бронювання з метою підвищення спроможності держави та громадян підтримувати сили оборони під час воєнного стану № 11308.

Новою частиною ст. 25 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» пропонується встановити, що бронювання громадян військовозобов’язаного віку і стану, які офіційно працевлаштовані або займаються підприємницькою діяльністю і які сплачують за місяць в бюджет податків не менше, ніж розмір встановленої на поточний місяць в країні мінімальної заробітної плати, відбувається автоматично шляхом щомісячного інформування через засоби електронного зв’язку або в інший доступний спосіб, з підтвердженням сплати відповідних податків, органу, на який Кабінет Міністрів України покладає функцію збору і обробки відповідної інформації та передачі необхідних даних районному (міському) територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, на території відповідальності якого ці громадяни проживають та/або працюють.

Читайте також: Списки бронювання, подані до 10 травня, погоджуватиме Генштаб

«Прийняття проекту Закону дозволить втілити в життя неодноразово оголошений нашим Президентом Володимиром Зеленським принцип: «Або воюй, або працюй», покращити стан економіки, знизити градус напруги в суспільстві, підвищити спроможність держави та громадян підтримувати сили оборони», – зазначає ініціатор законопроекту.

Нагадаємо, нові військово-облікові документи, порядок мобілізації та повноваження ТЦК

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.