Connect with us

Законодавство

Книжки у м’якій обкладинці не відбиратимуться до бібліотек

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства культури України «Про затвердження змін до Порядку відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів» від 6 березня 2019 р. № 178.

За уточненням у п. 5, до розгляду з приводу відбору книг для поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек приймаються пропозиції, зокрема із закупівлі україномовної книжкової продукції, виданої у році проведення відбору, яка перебуває у вільному продажу, інформація про що розміщена у загальнодоступних джерелах.

Згідно з новою редакцією абз. 3 п. 6, до розгляду не прийматимуться, зокрема, пропозиції щодо навчальних та навчально-методичних посібників, наукових праць для закладів вищої освіти, а  відповідно до нового абз. 4 і пропозиції щодо навчальної та навчально-методичної літератури для використання у закладах освіти.

Також п. 6 доповнено абзацами, за якими пропозиції щодо брошур та книжкової продукції в м’якій обкладинці, альбомів, атласів, картографічних та нотних видань не підлягають розгляду.

Новою редакцією п. 7, який загалом залишився без змін, предбачено що до завірених копій документів слід також долучити анотовану каталожну картку (окремо на кожне найменування видання), яка включала б в себе відомості про видання: автора, назву, рік видання, вихідні дані, міжнародний стандартний номер книги, класифікаційний індекс Універсальної десяткової класифікації, анотацію. Також зі списку необхідних документів у п. 7 виключено один із додатків до заяви, а саме – не потрібно більше подавати розрахунок ціни книжкової продукції.

За доповненням до п. 8, після завершення відбору Інститут книги передає примірники книжкової продукції, подані видавцями на відбір, до публічних бібліотек, у тому числі спеціалізованих для дітей, юнацтва, осіб з інвалідністю.

Інформація про невідповідність поданих пропозицій розміщуватиметься на сайті Інституту відтепер протягом 30, а не 14 днів як раніше, після завершення строку, встановленого в оголошенні про проведення відбору.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження змін до Порядку відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів
||
№ Документа: 178
Дата прийняття: 06.03.2019
Дата набрання чинності: 19.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 29.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 318/33289
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження змін до Порядку відбору книжкової продукції, що пропонується до закупівлі для поповнення бібліотечних фондів
||
№ Документа: 178
Дата прийняття: 06.03.2019
Дата набрання чинності: 19.04.2019
Дата реєстрації в Мінюсті: 29.03.2019
Номер реєстрації в Мінюсті: 318/33289
Внутрішній номер документа: Немає