Connect with us

Законодавство

Критерії важливості для національної економіки підприємств забезпечення кримінально-виконавчої служби

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 12 квітня 2023 р. № 1316/5, згідно з яким визначення установ, створених для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – ДКВС України), що мають важливе значення для галузі національної економіки в особливий період, здійснюється за такими критеріями:

1) має кількість застрахованих працівників не менше 50 осіб;

2) провадить господарську діяльність з медичної практики з надання медичних послуг засудженим, особам, узятим під варту, та військовополоненим, профілактичного оздоровлення та реабілітації персоналу, ветеранів, пенсіонерів ДКВС України та членів їх сімей, державного санітарно-епідеміологічного нагляду. Основним видом діяльності (станом на 1 січня 2022 р.) згідно з кодами класифікації видів економічної діяльності (КВЕД) Національного класифікатора України класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010, прийнятого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11 жовтня 2010 р. № 457, є один з таких КВЕД:

  • 86.10 «Діяльність лікарняних закладів (основний)»;
  • 86.21 «Загальна медична практика»;
  • 86.22 «Спеціалізована медична практика»;
  • 86.90 «Інша діяльність у сфері охорони здоров’я»;

3) здійснює нагляд за особами, до яких застосовано пробацію, організовує та проводить з цими особами соціальну, виховну та профілактичну роботу з метою їх ресоціалізації та попередження рецидивної злочинності. Основним видом діяльності (станом на 1 січня 2022 р.) згідно з КВЕД-2010, є КВЕД 84.23 «Діяльність у сфері юстиції та правосуддя (основний)»;

Читайте також: Безоплатну правничу допомогу зможуть отримувати ветерани, сім’ї загиблих, внутрішньо переміщені особи

4) виконує функції замовника при закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до вимог законодавства для забезпечення потреб органів, установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДКВС України, а також таборів для тримання військовополонених (дільниць для тримання військовополонених), здійснює діяльність у сферах будівництва, реконструкції, розширення, перепрофілювання і технічного переоснащення, у тому числі проектування, оцінки технічного стану при плануванні та проектуванні ремонту будівель, споруд та об’єктів інженерної інфраструктури, обліку нерухомого майна в органах і установах ДКВС України, в таборах для тримання військовополонених, забезпечення мобілізаційних потреб держави, виконує функції замовника (забудовника) з будівництва, реконструкції, розширення, перепрофілювання і технічного переоснащення, у тому числі проектування, будівель житлових і нежитлових, захисних споруд цивільного захисту та інженерних споруд органів і установ ДКВС України, підприємств установ виконання покарань, а також таборів для тримання військовополонених, надає послуги з обстеження технічного стану будівель і споруд, технічного нагляду на об’єктах будівництва, технічної інвентаризації нерухомого майна, сертифікації енергетичної ефективності та складання кошторисної документації на капітальний та поточний ремонти об’єктів органів і установ ДКВС України, підприємств установ виконання покарань, а також таборів для тримання військовополонених. Основним видом діяльності (станом на 1 січня 2022 р.) згідно з КВЕД-2010, є один з таких КВЕД:

  • 84.11 «Державне управління загального характеру (основний)»;
  • 43.99 «Інші спеціалізовані будівельні роботи»;
  • 52.10 «Складське господарство»;
  • 71.11 «Діяльність у сфері архітектури»;
  • 71.12 «Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах»;
  • 74.90 «Інша професійна, наукова та технічна діяльність».

Для підтвердження відповідності критерію, зазначеному в пп. 1 п. 1 цих Критеріїв, установа надає завірену копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску, форма якого затверджена наказом Міністерства фінансів України від 13 січня 2015 р. № 4, за останній звітний період, з підтвердженням контролюючого органу про прийняття цього податкового розрахунку.

Підставою для прийняття рішення про визначення установи такою, що має важливе значення для галузі національної економіки в особливий період, є відповідність двом критеріям, зазначеним у п. 1 цих Критеріїв.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Критеріїв, за якими здійснюється визначення установ, створених для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України, що мають важливе значення для галузі національної економіки в особливий період
||
№ Документа: 1316/5
Дата прийняття: 12.04.2023
Дата набрання чинності: 25.04.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.04.2023
Номер реєстрації в Мінюсті: 611/39667
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Критеріїв, за якими здійснюється визначення установ, створених для забезпечення виконання завдань Державної кримінально-виконавчої служби України, що мають важливе значення для галузі національної економіки в особливий період
||
№ Документа: 1316/5
Дата прийняття: 12.04.2023
Дата набрання чинності: 25.04.2023
Дата реєстрації в Мінюсті: 13.04.2023
Номер реєстрації в Мінюсті: 611/39667
Внутрішній номер документа: Немає