Connect with us

Законодавство

Обмежити в’їзд російським та білоруським спортсменам до цивілізованих країн. Опубліковано проект звернення ВР

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Постанови «Про Звернення Верховної Ради України до лідерів та парламентів іноземних держав щодо обмеження в’їзду на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям» № 9409.

Як йдеться у пояснювальній записці до проекту, необхідність прийняття Постанови зумовлена повідомленнями Виконавчого комітету Міжнародного олімпійського комітету про пропозиції щодо повернення російських та білоруських спортсменів до міжнародних спортивних змагань, у тому числі до Олімпійських ігор.

Зокрема такими пропозиціями запропоновано дозволити участь російських та білоруських спортсменів у міжнародних спортивних змаганнях, як нейтральних спортсменів за умови, що вони відкрито не виступають проти миротворчої місії Міжнародного олімпійського комітету, тобто відверто не підтримують війну російської федерації проти Українського народу, а також дотримуються вимог Всесвітнього антидопінгового кодексу. Також була підтримана пропозиція Олімпійської ради Азії надати цим спортсменам доступ до Азійських спортивних змагань.

Читайте також: 8 реабілітаційних циклів для людей з важкими травмами

На думку авторів проекту Постанови, пропозиції щодо допуску спортсменів країн-агресорок з росії та білорусі до міжнародних спортивних змагань не враховують вкрай жорстокий і варварський характер війни, розв’язаної російською федерацією за підтримки білорусі проти України, спрямований на геноцид Українського народу. Крім того, такі пропозиції МОКу є наругою над пам’яттю сотень тисяч громадян України, у тому числі більше 300 українських спортсменів, які самовіддано стали на захист Вітчизни і поклали життя в боротьбі за її майбутнє як демократичної європейської держави.

Тому Верховна Рада звертається до лідерів та парламентів іноземних держав із проханням обмежувати в’їзд на їхню територію російським і білоруським спортсменам та спортивним делегаціям, щоб не допустити їх до участі у міжнародних спортивних змаганнях.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.