Connect with us

Законодавство

Посвідчення військовослужбовця у «Дії» з можливістю його видалення

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо впорядкування процедури надання статусів (їх категорій) ветеранам» № 9637.

Змінами до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», зокрема передбачено впровадити Єдиний державний реєстр військовослужбовців – єдину державну інформаційно-телекомунікаційну систему, призначену для збирання, реєстрації, накопичення, зберігання, захисту та знеособлення інформації про військовослужбовців, та збору інформації, необхідної для надання їм статусу учасників бойових дій чи статусу Захисників та Захисниць України, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною.

Читайте також: Збільшено максимальні розміри сум списання військового майна

Єдиний державний реєстр військовослужбовців може генерувати посвідчення військовослужбовця (ID Military).

За рахунок інформаційних обмінів, за інформацією, отриманою з Єдиного державного реєстру військовослужбовців, електронне посвідчення військовослужбовця може генеруватись у мобільному застосунку «Дія». При цьому має бути забезпечена функція видалення такого електронного посвідчення з числа наявних у додатку документів.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.