Connect with us

Законодавство

Повідомлення про використання альтернативної назви хімічної речовини можна подати онлайн

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 18 червня 2024 р. № 710, якою врегульовано питання реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини.

Так, реєстрація (відмова у реєстрації, анулювання реєстрації) повідомлень здійснюється Міндовкіллям у день їх надходження відповідно до Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією» та з урахуванням вимог Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Суб’єкт господарювання надсилає повідомлення Міндовкіллю у паперовій або електронній формі засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, Інформаційну систему забезпечення хімічної безпеки, що є функціональним модулем Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема», з урахуванням ч. 7 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

У повідомленні зазначаються відомості, визначені ч. 8 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Повідомлення подається за формою, встановленою Міндовкіллям.

Розгляд повідомлення здійснюється в строк, визначений ч. 11 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Плата за включення повідомлення до Державного реєстру повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини справляється у розмірах, визначених ч. 10 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Читайте також: Перевірки нехарчової продукції фіксуватимуть технічними засобами

Підстави для прийняття рішення про відмову у внесенні повідомлення до Державного реєстру повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини визначені ч. 14 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Анулювання рішення про включення повідомлення до Державного реєстру повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини здійснює Міндовкілля на підставах, визначених Законом України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», а також у випадках, визначених ч. 15 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Заява про анулювання реєстрації повідомлення подається суб’єктом господарювання у паперовій або електронній формі засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, у тому числі через інтегровані з ним інформаційні системи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, Інформаційну систему забезпечення хімічної безпеки, що є функціональним модулем Єдиної екологічної платформи «ЕкоСистема», та розглядається протягом строку, визначеного ч. 16 ст. 48 Закону України «Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією».

Форма заяви про анулювання реєстрації повідомлення затверджується Міндовкіллям.

Копія рішення про реєстрацію (відмову у реєстрації, анулювання реєстрації) повідомлень надсилається заявнику не пізніше ніж протягом трьох робочих днів з дня його прийняття на поштову адресу та/або на адресу електронної пошти заявника за його вибором.

Дія затвердженого Порядку поширюється на суб’єктів господарювання, які використовують альтернативні назви хімічних речовин в інформаційному супроводі хімічної продукції.

Нагадаємо, новий модуль хімічної безпеки з’явиться в «ЕкоСистемі»

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Порядку реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини
||
№ Документа: 710
Дата прийняття: 18.06.2024
Дата набрання чинності: 29.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Порядку реєстрації повідомлень про використання альтернативної назви хімічної речовини
||
№ Документа: 710
Дата прийняття: 18.06.2024
Дата набрання чинності: 29.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає