Connect with us

Законодавство

Президент затвердив річну програму інтеграції з НАТО

Опубліковано

Набрав чинності Указ Президента України «Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік» від 28 березня 2018 р. № 89/2018.

Річна національна програма – це системний стратегічний документ у сфері євроатлантичної інтеграції України, а також у реформуванні сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів і рекомендацій Альянсу.

Особливу увагу у 2018 році буде приділено вдосконаленню інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України відповідно до Указу Президента України від 21 лютого 2017 р. № 43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017 – 2020 роки».

Діяльність Платформи Україна – НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні спрямована на спільне вивчення основних аспектів діяльності в умовах гібридної війни, вироблення рекомендацій щодо аналізу і протидії гібридним загрозам.

У 2018 році пріоритетом залишатиметься реформування сектору безпеки і оборони відповідно до Стратегічного оборонного бюлетеня України, схваленого Указом Президента України від 6 червня 2016 р. № 240, та рекомендацій Альянсу.

Також, у річній програмі зазначено, що Україна розраховує на підтримку НАТО та держав – членів Альянсу у процесі впровадження реформ та інформуватиме НАТО на постійній основі про їх результати. Програмою визначено середньострокові цілі, які планується реалізувати до 2020 року, та пріоритетні завдання на 2018 рік.

Варто зазначити, що невід’ємними складовими Програми є Основні заходи у рамках Річної національної програми під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік та Орієнтовний план заходів у рамках Комісії Україна – НАТО на 2018 рік.

Як сказано у Програмі, її виконання має особливе значення не лише для залучення і використання потенціалу та практичної і консультативно-дорадчої допомоги НАТО та держав, що є членами Альянсу, з метою підвищення обороноздатності держави в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України, але й для системного запровадження цілеспрямованих та планомірних заходів із підготовки держави до набуття членства в НАТО.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік
||
№ Документа: 89/2018
Дата прийняття: 28.03.2018
Дата набрання чинності: 31.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про затвердження Річної національної програми під егідою Комісії Україна - НАТО на 2018 рік
||
№ Документа: 89/2018
Дата прийняття: 28.03.2018
Дата набрання чинності: 31.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає