Connect with us

Законодавство

Рада може змінити Кодекс з процедур банкрутства

Опубліковано

Профільний комітет рекомендує Раді внести зміни в Кодекс з процедур банкрутства. Вони необхідні для досягнення стратегічної мети входження України до складу провідної двадцятки країн світу за умовами ведення бізнесу.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформаційне управління Верховної Ради. Йдеться про законопроект № 4409. При його підготовці до другого читання подано 238 поправок, з яких 91 пропонується врахувати. Також народні депутати підтримали ряд поправок у редакції комітету. «Члени комітету ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні і в цілому з техніко-юридичним доопрацюванням», — зазначено в повідомленні.

Читайте також: Протиріччя між Кодексом з процедур банкрутства та іншими законами усунуть

Закон пропонує:

— удосконалити порядок відбору арбітражних керуючих у справах про банкрутство; виключити з тексту кодексу некоректні або суперечливі норми, а також конкретизувати його положення; встановити чіткі терміни для погашення вимог кредиторів та унеможливити зловживання з боку арбітражного керуючого; врегулювати питання поводження з майном банкрута після закриття провадження у справі про банкрутство. Також передбачено уніфікувати термінологію документа.

Нагадаємо, парламент прийняв цей законопроект за основу на початку червня.

Як наголосила замміністра юстиції Валерія Коломієць, внесення цих змін дозволить усунути перешкоди, які унеможливлювали застосування Кодексу з процедур банкрутства на практиці.

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.