Connect with us

Законодавство

Схвалено Концепцію оптимізації системи центральних органів виконавчої влади

Опубліковано

КМУ видав розпорядження № 1013-р «Про схвалення Концепції оптимізації системи центральних органів виконавчої влади».

Метою Концепції є окреслення керівних принципів організації системи центральних органів виконавчої влади для забезпечення виконання такими органами всіх необхідних функцій, підзвітності, підконтрольності та максимальної ефективності і результативності їх діяльності.

У рамках загальної мети положення Концепції передусім стосуються реформування міністерств, оскільки цей процес уже розпочався. В той самий час, мета реформування міністерств – посилення їхньої інституційної спроможності..

При цьому досягнути мети Концепції можливо з урахуванням таких керівних принципів, як: удосконалення нормативно-правової бази; перегляд та удосконалення на законодавчому рівні різновидів центральних органів виконавчої влади; чіткий розподіл сфер відповідальності міністерств; розмежування функцій з формування та реалізації державної політики.

У разі успішного  втілення окреслених завдань Концепції, очікується удосконалення нормативно-правої бази щодо організації системи центральних органів виконавчої влади, оновлення організаційної структури апарату міністерств та їх кадрового складу, оптимізація чисельності та реформа системи оплати праці, що має підвищити спроможність Кабінету Міністрів України вчасно і адекватно реагувати на виклики сьогодення з урахуванням глобальних тенденцій та найкращого міжнародного досвіду, реалізувати ключові національні реформи, спрямовані на підвищення рівня життя громадян України.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.