Connect with us

Законодавство

Схвалено Положення про Державну службу якості освіти України

Опубліковано

22.03.2018 Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання Державної служби якості освіти України» від 14 березня 2018 р. № 168, якою затвердив Положення про Державну службу якості освіти України.

Відповідно до Положення, Державна служба якості освіти України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки та який реалізує державну політику у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти щодо дотримання ними законодавства.

Основними завданнями Служби якості освіти є:

  • реалізація державної політики у сфері освіти, зокрема з питань забезпечення якості освіти, забезпечення якості освітньої діяльності, здійснення державного нагляду (контролю) за закладами освіти щодо дотримання ними законодавства, у межах повноважень, передбачених законом;
  • внесення на розгляд Міністра освіти і науки пропозицій щодо забезпечення формування державної політики у сфері освіти з питань, що належать до компетенції Служби.

Відповідно до покладених завдань, Державна служба якості освіти України, проводить інституційний аудит закладів освіти; бере участь в розробленні державних стандартів загальної середньої освіти, сертифікації педагогічних працівників відповідно до закону та здійснює інші повноваження, передбачені законом.

Служба для виконання покладених на неї завдань має право:

  1. скликати наради, утворювати комісії та робочі групи, проводити наукові конференції, семінари з питань, що належать до її компетенції;
  2. одержувати під час здійснення заходів державного нагляду (контролю), інституційного аудиту пояснення, довідки, матеріали, документи та відомості з питань, що виникають під час державного нагляду (контролю), інституційного аудиту у випадках та порядку, визначених законом;
  3. користуватися відповідними інформаційними базами даних державних органів, державною системою урядового зв’язку та інше.
Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Деякі питання Державної служби якості освіти України
||
№ Документа: 168
Дата прийняття: 14.03.2018
Дата набрання чинності: 22.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі питання Державної служби якості освіти України
||
№ Документа: 168
Дата прийняття: 14.03.2018
Дата набрання чинності: 22.03.2018
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає