Connect with us

Законодавство

У зупиненому кримінальному провадженні пропонують не надавати безоплатну правничу допомогу

Опубліковано

У Верховній Раді України зареєстровано проект Закону щодо уточнення підстав припинення надання безоплатної вторинної правничої допомоги № 11186.

Ініціатори законопроекту зазначають, що через те, що значна кількість обвинувачених призвана для проходження військової служби за призовом під час мобілізації, судами часто приймаються рішення про зупинення судового провадження.

Зупиненню підлягають і кримінальні провадження, в яких обвинуваченим надається безоплатна вторинна правнича допомога. В таких категоріях справ безоплатна вторинна правнича допомога фактично припиняє надаватись на невизначений строк, при цьому рішення про припинення дії доручення центрами з надання безоплатної вторинної правничої допомоги не приймається через відсутність в законодавстві відповідної підстави.

Читайте також: Адвокат особи, яка заявляє, що є власником речових доказів, які постановлено знищити вироком щодо інших осіб, не має права на його апеляційне оскарження, якщо не доведе належності цих речей особі

З огляду на це, доповненням до ст. 23 Закону України «Про безоплатну правничу допомогу» запропоновано нову підставу припинення надання безоплатної вторинної правничої допомоги – кримінальне провадження, в якому особі надається безоплатна вторинна правнича допомога, зупинено.

Нагадаємо, свідоцтво та посвідчення адвоката відображатимуться в Дії

Читайте також збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.