Connect with us

Законодавство

Вартість платних послуг медзакладів МВС коливатиметься тільки щодо змінних складників

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністерства внутрішніх справ України від 8 грудня 2017 р. № 1005, яким затверджено Порядок формування тарифів на платні послуги, що надаються закладами охорони здоров’я МВС.

Порядком визначено механізм формування тарифів на послуги закладів охорони здоров’я вітчизняних МВС для здійснення ними подальшого розрахунку тарифів на конкретні послуги.

Згідно з наказом, формувати тарифи на платні послуги заклади повинні відповідно до планування річного обсягу їх надання, техніко-економічних розрахунків, кошторисів з урахуванням ставок податків і зборів, цін на матеріальні ресурси, роботи та послуги, а також розміру мінімальної заробітної плати у планованому періоді.

У разі збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати чи орендної плати, від розміру яких безпосередньо залежить розрахунок тарифів, заклади можуть їх регулювати самостійно – відповідно до цих змін. Проте здійснювати перерахунок дозволено шляхом коригування лише тих складових тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.