Connect with us

Законодавство

Вогнепальною і холодною зброєю нагороджуватимуть лише один раз

Опубліковано

Набрав чинності наказ Міністра оборони України «Про внесення змін до Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя»» № 617 від 23 листопада 2017 р.

Відповідно до наказу, у розділі І, пункт 1.7 викладений у такій редакції:
«Відзнаками нагороджуються військовослужбовці, на яких поширюється дія Дисциплінарного статуту Збройних Сил України. Відзнаками можуть нагороджуватися громадяни, які звільнені з військової служби у відставку або у запас з правом носіння військової форми одягу. Особи, нагороджені відзнакою, повинні неухильно дотримуватися вимог законодавства в частині зберігання, носіння, використання і застосування зброї».

Раніше пункт 1.7 був викладений так:
«Відзнакою нагороджується дієздатна особа, яка має право на придбання, зберігання та використання такої зброї відповідно до вимог чинного законодавства. Особи, нагороджені відзнакою, повинні неухильно дотримуватися вимог чинного законодавства в частині зберігання, носіння, використання  і застосування зброї».

Окрім цього, Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя» доповнено новим пунктом 1.9 такого змісту: «Особа може бути нагороджена відзнаками «Вогнепальна зброя» і «Холодна зброя» лише один раз».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.