Connect with us

Законодавство

Військових консультантів легалізують

На розгляд Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони надійшов проект Закону України «Про військово-консалтингову діяльність» від 5 березня 2018 р. № 8093.

Згідно з проектом, військово-консалтингова діяльністьце надання суб’єктами господарювання державам, юридичним чи фізичним особам за межами України послуг військового (навчання особового складу силових структур, послуги з військового консалтингу та медіації, обслуговування та ремонт військової техніки, забезпечення поставки військової техніки та обладнання тощо) або охоронного характеру.

Військово-консалтингова діяльність здійснюється виключно на підставі ліцензії на надання конкретної послуги. Надання послуг військового або охоронного характеру за межами України здійснюється на підставі письмового договору про надання цих послуг, форма якого затверджується постановою КМУ.

Державне регулювання, моніторинг та контроль за діяльністю суб’єктів військово-консалтингової діяльності виконує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері військово-консалтингової діяльності.

Читати далі
Клікніть для коментування

You must be logged in to post a comment Login

Залишати коментар

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.