Законодавство
Виклик підозрюваного, обвинуваченого – через загальнодержавні ЗМІ
Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 28 лютого 2018 р. № 155, якою змінено назву постанови Кабінету Міністрів України від 25 січня 2006 р. № 52. Відтепер ця постанова називається «Про порядок визначення друкованого засобу масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому розміщуються повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи» (раніше у назві було відсутнє посилання саме на те, що це має бути саме ЗМІ загальнодержавної сфери розповсюдження, а також окрім підозрюваного й обвинуваченого згадувалися відповідач, треті особи, свідки, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме).
У новій редакції викладено Порядок визначення друкованого засобу масової інформації, у якому розміщуються оголошення про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме, повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи. Цей Порядок регулює питання визначення друкованого засобу масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому розміщуються повістки, а Мін’юст подає щороку до 1 листопада Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо визначення на наступний рік друкованого засобу масової інформації, в якому розміщуються повістки про виклик підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи.
Змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 р. № 590 «Про граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних та адміністративних справ, і порядок їх компенсації за рахунок держави», затверджено граничні розміри компенсації витрат, пов’язаних з розглядом цивільних, адміністративних та господарських справ, згідно з Додатком.
Варто сказати, що Додаток також отримав нову редакцію.
You must be logged in to post a comment Login