Connect with us

Законодавство

Визначено розміри заробітної плати працівників державних органів

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році» № 24.

Змінами, внесеними постановою, передбачено, що радник Президента України, прес-секретар Президента України, уповноважені Президента України  матимуть оклад у розмір 13 700 грн. Керівник державного органу, апарату суду, секретаріату, територіального управління в місцевих загальних судах, зароблятимуть 10 000 грн. Ректори Національної школи суддів України та Національної академії прокуратури України отримуватимуть 18 000 грн. і т.д.

Також, передбачено, що державний секретар Кабінету Міністрів України, державний секретар міністерства, керівник державного органу, зможуть отримувати щомісячні надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 40000 – 55000 грн.

Відповідно до постанови № 24, керівникам державної служби в державних органах, рекомендується під час формування штатного розпису забезпечити введення посад державної служби, прирівняних до 8 та 9 груп оплати праці, з урахуванням складності виконуваних робіт, рівня відповідальності та кваліфікації працівника.

Зміни застосовуються з 1 січня 2018 р.

Continue Reading
Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2023
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.