Connect with us

Законодавство

Визначено розміри заробітної плати працівників державних органів

Опубліковано

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про впорядкування структури заробітної плати працівників державних органів, судів, органів та установ системи правосуддя у 2018 році» № 24.

Змінами, внесеними постановою, передбачено, що радник Президента України, прес-секретар Президента України, уповноважені Президента України  матимуть оклад у розмір 13 700 грн. Керівник державного органу, апарату суду, секретаріату, територіального управління в місцевих загальних судах, зароблятимуть 10 000 грн. Ректори Національної школи суддів України та Національної академії прокуратури України отримуватимуть 18 000 грн. і т.д.

Також, передбачено, що державний секретар Кабінету Міністрів України, державний секретар міністерства, керівник державного органу, зможуть отримувати щомісячні надбавки за виконання особливо важливої роботи у розмірі 40000 – 55000 грн.

Відповідно до постанови № 24, керівникам державної служби в державних органах, рекомендується під час формування штатного розпису забезпечити введення посад державної служби, прирівняних до 8 та 9 груп оплати праці, з урахуванням складності виконуваних робіт, рівня відповідальності та кваліфікації працівника.

Зміни застосовуються з 1 січня 2018 р.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.