Connect with us

Законодавство

За відстрочку від мобілізації обмежено придатних виступив Комітет з питань молоді і спорту

Опубліковано

Комітет з питань молоді і спорту підтримав проект Закону щодо розширення кола військовозобов’язаних до 25-річного віку для надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації № 11379 – див. Відстрочку від мобілізації отримають обмежено придатні чоловіки до 25 років.

Читайте також: Оформлення паспорта за кордоном – за наявності військово-облікових документів

«Колізія у законодавстві призвела до того, що чоловіки, яким не виповнилося 25 років та які не проходили військову службу чи військову кафедру, але були свого часу визнані обмежено придатними, можуть бути мобілізовані. У підсумку виникають ситуації, коли після перевірки документів працівниками ТЦК і СП мобілізуються хворі чоловіки молодше 25 років, які раніше були визнані обмежено придатними, а їх здорові однолітки не підлягають мобілізації. Тому мобілізація хворих чоловіків віком до 25 років через колізії у законодавстві призводить до обурення суспільства, що зовсім не сприяє підвищенню боєздатності Збройних Сил України», – прокоментували у Комітеті.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.