Connect with us

Законодавство

Зупинки можливо обладнають захисними конструкціями

Опубліковано

У верховній Раді зареєстровано проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо безпечного перебування пасажирів на зупинках маршрутного (міського) транспорту)» від 1 березня 2018 р. № 8084.

Обов’язок з облаштування зупинок спеціальними захисними інженерно-технічними конструкціями покладено на органи місцевого самоврядування, що управляють функціонуванням та  розвитком вулиць і доріг міст та інших населених пунктів.

Роботи з облаштування зупинок цими конструкціями здійснюються за рахунок бюджетів міст та інших населених пунктів (територіальні дорожні фонди). При цьому на здійснення таких робіт кошти мають бути спрямовані у першу чергу. У разі дефіциту коштів у територіальних дорожніх фондах, вони можуть отримувати дотацію з Державного бюджет України.

Пропонується також розширити кримінальну відповідальність за порушення правил, норм і стандартів, що стосуються убезпечення дорожнього руху (ст. 288 КК) в частині необлаштування зупинок маршрутного (міського) транспорту спеціальними захисними інженерно-технічними конструкціями.

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.