Connect with us

Законодавство

Звільнено від ПДВ закупівлю медичних товарів за бюджетні кошти

Опубліковано

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підвищення доступності лікарських засобів, медичних виробів та інших товарів, які закуповуються за кошти державного бюджету, та створення умов для закупівель у сфері охорони здоров’я за кошти державного бюджету» № 2539.

Законопроектом пропонується внести зміни до Податкового кодексу України, щодо звільненню операцій із закупівлі медичних товарів за кошти державного бюджету від оподаткування податком на додану вартість.

Законопроект визначає особу, уповноважену на здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я, як юридичну особу, наділену повноваженнями щодо здійснення закупівель у сфері охорони здоров’я відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я.

Розділ XX «Перехідні Положення Податкового кодексу» доповнено пунктом 38-1, відповідно до якого, тимчасово, до 1 січня 2023 р., від оподаткування податком на додану вартість звільняються, зокрема, операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України медичних товарів, що закуповуватимуться за кошти державного бюджету спеціальним суб’єктом – закупівельною організацією.

Крім цього, норми Податкового кодексу приведено у відповідність до Закону України «Про публічні закупівлі».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.