Connect with us

В Україні

І ВРП згадала про свої обов’язки…

Опубліковано

Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді КАС ВС Всеволода Князєва.

Як вказується, рішення прийнято за результатами розгляду скарг щодо дисциплінарного проступку судді, які надійшли, в тому числі, від Національного агентства з питань запобігання корупції. Під час попередньої перевірки скарг встановлено, що відповідно до постанови Печерського районного суду Києва В. С. Князєва визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 172-5 КУпАП та застосовано до нього адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави, з конфіскацією подарунка в розмірі 906 600 гривень. Постанова залишена без змін судом апеляційної інстанції та набрала законної сили.

Читайте також: 9 етапів конкурсу для дисциплінарних інспекторів Вищої ради правосуддя

Суддя, усвідомлюючи наявність обмежень щодо одержання подарунків, уклав договір оренди квартири в Печерському районі Києва з оплатою всього 1 тис. гривень на місяць, яка є суттєво нижчою від мінімальної ринкової вартості, тобто отримав подарунок, що полягав у несплаті мінімальної ринкової вартості оренди квартири, на суму 300 600 гривень (різниця між мінімальною ринковою вартістю та фактичною вартістю).

Читайте також: Не може вважатися корупційним правопорушенням отримання благодійної допомоги органом місцевого самоврядування, оскільки відсутній інтерес незаконного збагачення

Суд визнав В. С. Князєва винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вважає, що викладені в дисциплінарних скаргах обставини можуть свідчити про наявність у діях судді ознак дисциплінарних проступків, визначених пунктами 3, 15 частини першої статті 106 Закону «Про судоустрій і статус суддів».

Джерело: Юридичний вісник України

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.