Connect with us

Законодавство

Обов’язковий відеоконтроль для приміщення фінустанов

Опубліковано

⚡ AI SUMMARY
Національний банк України розробив проект постанови, що зобов'язує банки та фінансові установи обладнати приміщення для касових операцій системами технологічного відеоконтролю. Недотримання вимог призведе до заборони здійснення касових операцій. Проект визначає вимоги до систем відеоконтролю та порядок надання відеоматеріалів НБУ. Зауваження приймаються до 19 лютого 2024 року.

Національний банк України опублікував для обговорення проект постанови про оновлення порядку організації касової роботи та захисту приміщень фінансових установ, зокрема пропонується облаштувати системами технологічного відеоконтролю приміщення фінансових установ, де здійснюються касові операції. Йдеться про банки та юридичні особи, що отримали ліцензію на здійснення операцій з готівкою та здійснюють діяльність з оброблення та зберігання готівки.

Читайте також: Обшуки приміщень суб’єктів підприємництва пропонують проводити в присутності представника Ради бізнес-омбудсмена

Для цього пропонується:

– встановити заборону на виконання касових операцій у разі недотримання вимог облаштування системами технологічного відеоконтролю;

– визначити вимоги до облаштування приміщень системами технологічного відеоконтролю;

– врегулювати питання щодо порядку надання інспекційній групі Національного банку відеоматеріалів з систем технологічного відеоконтролю в разі їх упровадження.

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 19 лютого 2024 р. на цій сторінці.

 

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2025
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.