Connect with us

Законодавство

Перелік замість митної декларації: змінено Порядок перетинання кордону України аварійно-рятувальними формуваннями в надзвичайних ситуаціях

Опубліковано

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13 червня 2024 р. № 686, якою змінено Порядок перетинання державного кордону України аварійно-рятувальними формуваннями для локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, зумовлених стихійним лихом, аваріями і катастрофами.

Зокрема змінами до п. 6 Порядку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 1997 р. № 912, передбачено, що митне оформлення майна (товарів та транспортних засобів) формувань України (іноземних держав), що тимчасово вивозиться за межі митної території України (або тимчасово ввозиться на митну територію України) та поміщується в митні режими реімпорту (реекспорту), здійснюється на підставі оформленого у двох примірниках відповідно до встановлених вимог переліку, засвідченого ДСНС, що використовується замість митної декларації.

Подання ДСНС посадовій особі митниці переліку підтверджує достовірність внесених до нього даних та прийняття обов’язків із забезпечення дотримання мети транспортування та використання майна формувань під керівництвом ДСНС без будь-яких комерційних та інших цілей та завершення митного режиму.

Читайте також: Держспецзв’язку дозволили закуповувати безпілотні системи

У разі використання (споживання) або знищення майна (товарів та транспортних засобів) формувань, поміщених у митний режим тимчасового ввезення, тимчасового вивезення, воно вважається таким, що поміщене відповідно в митний режим реекспорту (реімпорту). Після проставлення на переліку відбитка особистої номерної печатки посадової особи митниці один примірник повертається ДСНС, інший залишається в митному органі.

Уповноважені посадові особи ДСНС зобов’язані невідкладно повідомляти митним органам про виявлені порушення вимог законодавства з питань митної справи.

Також до складу цих формувань не залучатимуть військові підрозділи збройних сил.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 1997 р. № 912
||
№ Документа: 686
Дата прийняття: 13.06.2024
Дата набрання чинності: 20.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 1997 р. № 912
||
№ Документа: 686
Дата прийняття: 13.06.2024
Дата набрання чинності: 20.06.2024
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає