Протягом п'яти робочих днів з дня звільнення службовця категорії «А» орган влади має повідомити НАДС - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

Протягом п’яти робочих днів з дня звільнення службовця категорії «А» орган влади має повідомити НАДС

Дата публікації:

Набрав чинності наказ Національного агентства України з питань державної служби «Про затвердження Порядку моніторингу вакантних посад державної служби категорії «А» та обліку державних службовців категорії «А» від 1 липня 2021 р. № 103-21.

Відповідно до затвердженого Порядку моніторинг та облік проводиться з метою формування єдиного переліку посад державної служби категорії «А» та державних службовців категорії «А», строк повноважень яких закінчується, а також тих, які після звільнення не працевлаштовані в установленому порядку.

Читайте також: Нарахування держслужбовцям кредитів ЄКТС передбачають всі курси Дія.Цифрова освіта

Проведення моніторингу та ведення обліку забезпечує спеціальний структурний підрозділ НАДС, який утворений для організаційного та матеріально-технічного забезпечення роботи Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Найважливіші юридичні новини. Підписуйтесь на LexInform в Telegram

Органи державної влади, в структурі яких відповідно до штатного розпису передбачені посади державної служби категорії «А», визначені п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону України «Про державну службу», щомісячно до 25 числа подають до НАДС інформацію про посади державної служби категорії «А» за формою згідно з додатком до цього Порядку.

Керівник органу державної влади або особа, яка виконує його обов’язки, забезпечує достовірність та повноту зазначеної інформації.

Читайте також: Держслужбовці мають уникати демонстрації своїх політичних переконань

Про звільнення з посади державного службовця категорії «А» чи тимчасове покладання виконання обов’язків за вакантною посадою державної служби категорії «А» орган державної влади повідомляє НАДС не пізніше п’яти робочих днів з дня такого звільнення чи прийняття відповідного рішення про покладення виконання обов’язків.

Інформація про державних службовців категорії «А», які після звільнення не працевлаштовані в установленому порядку, обліковується НАДС не довше ніж протягом одного року з дня закінчення строку призначення на посаду.

За результатами моніторингу НАДС ініціює перед відповідним суб’єктом призначення проведення конкурсу на вакантні посади державної служби категорії «А» шляхом надсилання листа про необхідність проведення такого конкурсу.

Нагадаємо, нові особливості конкурсного відбору на держслужбу.

Законодавство

Причини інвалідності дітей від вибухів визначатимуть на підставі витягів з ЄДРСР

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до пункту 7 Положення про лікарсько-консультативну комісію» від 11 жовтня 2021 р. № 1057, якою до пункту 7 додано підпункт 10 про те, що лікарсько-консультативні комісії встановлюють причинний зв’язок інвалідності у дітей, які стали дітьми з інвалідністю внаслідок поранення чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних від вибухонебезпечних предметів, на підставі витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, сформованого не пізніш як за три місяці до звернення законного представника дитини із заявою про відкриття кримінального провадження стосовно факту одержання постраждалою особою поранення чи інших ушкоджень здоров’я від вибухонебезпечних предметів.

Нагадаємо, висновки щодо дітей, які отримали інвалідність внаслідок вибухів, надсилатимуть органам соцзахисту в 3-денний строк.

Читати далі

Законодавство

Договір про медичне обслуговування – за новою типовою формою

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Положення про Національну службу здоров’я України та Типової форми договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій» від 6 жовтня 2021 р. № 1067, якою передбачено, що Національна служба здоров’я України відповідно до покладених на неї завдань здійснює заходи з перевірки дотримання надавачами медичних послуг умов договорів про медичне обслуговування населення шляхом здійснення моніторингу у спосіб, передбачений у Типовій формі договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій.

У зв’язку з цим, Типову форму договору про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 р. № 410, викладено у новій редакції.

Нагадаємо, профілактичні щеплення молодший медперсонал робитиме без участі лікаря

Читати далі

Законодавство

Дипломи про фахову передвищу освіту мають бути не дорожчі 3 % прожиткового мінімуму

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про граничну вартість документів про здобуття фахової передвищої освіти, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету» від 11 жовтня 2021 р. № 1058, якою встановлено, що гранична вартість вказаних документів, що виготовляються за рахунок коштів державного (місцевого) бюджету, не повинна перевищувати 3 відсотки прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого відповідно до законодавства на 1 січня року видачі такого документа.

Нагадаємо, нові норми часу для планування та обліку навчальної роботи в закладів фахової передвищої освіти

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Про затвердження Порядку моніторингу вакантних посад державної служби категорії «А» та обліку державних службовців категорії «А»
||
№ Документа: 103-21
Дата прийняття: 01.07.2021
Дата набрання чинності: 03.09.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 20.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1102/36724
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Вже йдете? Перш ніж Ви підете ...

Запрошуємо до нашого каналу Telegram

Не варто пропускати жодної актуальної новини ;)
close-link
Про затвердження Порядку моніторингу вакантних посад державної служби категорії «А» та обліку державних службовців категорії «А»
||
№ Документа: 103-21
Дата прийняття: 01.07.2021
Дата набрання чинності: 03.09.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: 20.08.2021
Номер реєстрації в Мінюсті: 1102/36724
Внутрішній номер документа: Немає