Connect with us

Законодавство

Припинила своє існування державна система сертифікації засобів захисту інформації

Опубліковано

Набрали чинності норми наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 25 квітня 2007 року № 75/91» від 29 листопада 2017 р. № 648/1727. Наказ видано у зв’язку із втратою чинності Декретом КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію».

Відповідно, державна система сертифікації припинила своє існування, а тому з 1 січня 2018 р. відсутні правові підстави провадження органами із сертифікації діяльності як призначеними органами із сертифікації в державній системі сертифікації. В той самий час, документи, видані в державній системі сертифікації до 1 січня 2018 р., залишаються чинними до закінчення терміну їх дії, за умови проведення органами із сертифікації технічного нагляду з періодичністю, визначеною у вказаних документах.

Жодного перехідного періоду терміну дії документів, виданих органами із сертифікації в державній системі сертифікації, законодавчими та іншими нормативно-правовими актами не встановлено.

Наказ набирає чинності одночасно з втратою чинності Декретом Кабінету Міністрів України від 10 травня 1993 року № 46-93 «Про стандартизацію і сертифікацію».

Продовжити читання →
Натисніть, щоб прокоментувати

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.