Кримінальні справи Державної фіскальної служби передають Бюро економічної безпеки - LexInform: Правові та юридичні новини, юридична практика, коментарі
Connect with us

Законодавство

Кримінальні справи Державної фіскальної служби передають Бюро економічної безпеки

Дата публікації:

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання застосування окремих положень законодавства у процесі реорганізації Державної фіскальної служби» від 28 жовтня 2021 р. № 1127, якою встановлено, що:

– у процесі реорганізації Державної фіскальної служби Порядок здійснення заходів, пов’язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2011 р. № 1074, застосовується з урахуванням таких особливостей: головою комісії з реорганізації раніше утвореного як юридична особа публічного права територіального органу Державної фіскальної служби (головного управління, митниці) може бути призначена посадова особа з числа працівників такого органу або у разі відсутності посадових осіб в такому органі – посадова особа юридичної особи – правонаступника, або у разі відсутності посадових осіб в такому органі та юридичній особі – правонаступнику – посадова особа Міністерства фінансів або Державної податкової служби, або Державної митної служби, або Бюро економічної безпеки;

Читайте також: Бюро економічної безпеки: як зміниться взаємодія держави з платниками податків?

– озброєння та спеціальні засоби Державної фіскальної служби та її територіальних органів, що розміщені на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, передаються згідно з актом передачі комісією з реорганізації Державної фіскальної служби або її територіального органу за переліком, в якому зазначається його вартість, що підтверджується лише даними бухгалтерського обліку на останню звітну дату, та обліковуються на позабалансовому рахунку Бюро економічної безпеки.

Також доручено:

– Міністерству юстиції та Державній архівній службі забезпечити прийняття Центральним державним архівом вищих органів влади та управління від апарату Державної фіскальної служби, а обласним, Київській міській державним адміністраціям забезпечити прийняття державними архівами областей, м. Києва від відповідних головних управлінь областей, м. Києва та Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби в упорядкованому стані архівних справ, внесених до Національного архівного фонду, документів з кадрових питань (особового складу), документів з основної діяльності, які не завершені в діловодстві та/або строки тимчасового зберігання яких не закінчилися, у тому числі документів, що містять інформацію з обмеженим доступом;

Читайте також: Премії працівникам Бюро економічної безпеки не мають перевищувати 30 % окладу

– Бюро економічної безпеки прийняти в упорядкованому стані від Державної фіскальної служби архівні кримінальні справи, досудове розслідування щодо яких закінчено, та речові докази, які були вилучені в ході досудових розслідувань.

Законодавство

Банки для виплат працівникам бюджетних установ не змінюватимуть протягом воєнного стану

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання здійснення виплат пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ протягом дії воєнного стану» від 13 травня 2022 р. № 588, якою:

1) зупинено на період дії воєнного стану дію постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231 «Про затвердження Порядку відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ» в частині механізму визначення та вимог до банків, у яких одержувачам пенсій, грошової допомоги, заробітної плати у бюджетній установі відкриваються поточні рахунки, через які здійснюються їх виплати;

Читайте також: Документи про структуру власності банку можна подавати в е-формі

2) встановлено, що перелік банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги, виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням та заробітної плати працівникам бюджетних установ, сформований станом на 24 лютого 2022 р., є актуальним та до нього не вносяться зміни протягом періоду дії воєнного стану.

Постанова діє до дня припинення чи скасування воєнного стану.

Читати далі

Законодавство

Акредитація медзакладів продовжується автоматично

Опубліковано

on

От

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 р. № 765» від 13 травня 2022 р. № 592, якою встановлено, що:

1) на період дії воєнного стану акредитація закладів охорони здоров’я не проводиться;

Читайте також: Спрощено розподіл медичних товарів для захисників України

2) акредитаційні сертифікати, строк дії яких закінчується в період дії воєнного стану або закінчився за три місяці до дня введення воєнного стану, продовжують діяти протягом 12 місяців з дня припинення або скасування воєнного стану.

Читати далі

Законодавство

Меддопомогу пораненим бійцям за кордоном надаватимуть згідно з місцевим законодавством

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1079» від 13 травня 2022 р. № 593, якою доручено Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ вжити заходів до направлення громадян України з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення зазначених заходів, для лікування за кордон.

Читайте також: Спрощено розподіл медичних товарів для захисників України

Порядок надання військовослужбовцям, які брали безпосередню участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, перебуваючи безпосередньо в районах здійснення зазначених заходів, медичної допомоги або проведення медико-психологічної реабілітації в іноземних закладах охорони здоров’я визначається законодавством держав, в яких вони перебувають на лікуванні.

Читати далі

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

В тренді

Деякі питання застосування окремих положень законодавства у процесі реорганізації Державної фіскальної служби
||
№ Документа: 1127
Дата прийняття: 28.10.2021
Дата набрання чинності: 03.11.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2022
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Деякі питання застосування окремих положень законодавства у процесі реорганізації Державної фіскальної служби
||
№ Документа: 1127
Дата прийняття: 28.10.2021
Дата набрання чинності: 03.11.2021
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає