Connect with us

Законодавство

Послуга «єМалятко» за електронними заявами про державну реєстрацію народження надається на всій території України

Дата публікації:

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. N 1025 і від 10 липня 2019 р. № 691» від 18 листопада 2020 р. № 1277.

Новою редакцією п. 4-1 постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для реалізації прав дитини» від 10 липня 2019 р. № 691 встановлено, що надання комплексної послуги «єМалятко» за заявами про державну реєстрацію народження, поданими в паперовій формі, здійснюється на території певної адміністративно-територіальної одиниці за умови підключення робочих місць одного із суб’єктів, визначених п. 5 Порядку надання комплексної послуги «єМалятко», затвердженого цією постановою, до Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія» відповідно до законодавства.

Надання комплексної послуги «єМалятко» за заявами про державну реєстрацію народження, поданими в електронній формі, здійснюється на всій території України.

Міністерствам, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування доручено забезпечувати постійне інформування населення про надання комплексної послуги «єМалятко» на території певної адміністративно-територіальної одиниці.

Нагадаємо, що раніше перелік адміністративно-територіальних одиниць, в яких запроваджується надання комплексної послуги «єМалятко», визначався Міністерством юстиції за пропозицією Міністерства цифрової трансформації.

Також Зразок бланка свідоцтва про народження, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1025, викладено в новій редакції.

Законодавство

100 млн доларів позики на фінансування малого та середнього бізнесу

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку інвестиційного проекту «Додаткове фінансування для протидії COVID-19 в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування» від 19 квітня 2021 р. № 369, якою визнано за доцільне залучення акціонерним товариством «Державний експортно-імпортний банк України» позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 100 млн доларів США.

Міністерство фінансів України інформує, що зазначеним проектом передбачено надання експортоорієнтованим малим та середнім підприємствам доступу до довготермінового фінансування.

Читати далі

Законодавство

90 млн доларів для екстреного реагування на COVID-19 та вакцинацію в Україні

Опубліковано

on

Набрало чинності розпорядження Кабінету Міністрів України «Про залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» від 21 квітня 2021 р. № 345-р, яким визнано за доцільне залучення позики від МБРР для реалізації вказаного інвестиційного проекту в розмірі 90 млн доларів США.

Читати далі

Законодавство

У СЕП не братимуть комісію за виплату 8 000 грн держдопомоги

Опубліковано

on

Набрала чинності постанова Правління Національного банку України «Про внесення зміни до Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України в системі електронних платежів та у сфері розрахунково-касового обслуговування» від 21 квітня 2021 р. № 33.

Доповненням до вказаних Тарифів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 р. № 333, скасовано плату за оброблення електронних розрахункових документів та електронних розрахункових повідомлень банку в системі електронних платежів Національного банку за операціями з виплати допомоги застрахованим особам/повернення на рахунок відправника незарахованої суми коштів допомоги, що здійснюються відповідно до Порядку надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 квітня 2021 р. № 328.

Читати далі


Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Facebook

TWITTER

Календар юриста

В тренді

Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1025 і від 10 липня 2019 р. N 691
||
№ Документа: 1277
Дата прийняття: 18.11.2020
Дата набрання чинності: 23.12.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає

© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2021
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.

Telegram
Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 листопада 2010 р. № 1025 і від 10 липня 2019 р. N 691
||
№ Документа: 1277
Дата прийняття: 18.11.2020
Дата набрання чинності: 23.12.2020
Дата реєстрації в Мінюсті: Немає
Номер реєстрації в Мінюсті: Немає
Внутрішній номер документа: Немає