Connect with us

Законодавство

Розслідування необґрунтованих втрат особового складу та бойової техніки пропонують доручити військовій поліції

Опубліковано

Як ми повідомляли раніше, у Верховній Раді України зареєстровано проект Закону, яким передбачено до 12 років позбавлення волі за необґрунтовані втрати особового складу, знищення військової техніки.

Також було зареєстровано проект Закону щодо розслідування безповоротних втрат особового складу та/або знищення чи пошкодження військової техніки або іншого військового майна № 11381.

Змінами до ст. 20 Закону України «Про оборону України», ст. 1,3,5,8 Закону України «Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України», зокрема пропонується визначити, що у разі наявності свідчень про безповоротні втрати особового складу дивізіону, бригади , полку, батальону у розмірі не менше 30 відсотків та/або знищення військової техніки або іншого військового майна вартістю понад п’ятсот тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – спеціально уповноважений орган Військової служби правопорядку у Збройних Силах України повідомляє уповноважений на розслідування даної категорії справ правоохоронний орган та розпочинає розслідування бойових дій.

Читайте також: Рада зробила крок до створення військової поліції

Порядок проведення бойового розслідування затверджується Міністерством оборони України.

Про результати проведення розслідування бойових дій спеціально уповноважений орган Військової служби правопорядку у Збройних Силах України повідомляє правоохоронні органи.

Також зверніть увагу на Правові позиції Верховного Суду щодо кримінальних правопорушень, пов’язаних з війною, та збірник Воєнний стан. Всі нормативні матеріали, алгоритми дій, роз’яснення, корисні ресурси.

Продовжити читання →

Новини на емейл

Правові новини від LexInform.

Один раз на день. Найактуальніше.

Digital-партнер


© ТОВ "АКТИВЛЕКС", 2018-2024
Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на LEXINFORM.COM.UA
Всі права на матеріали, розміщені на порталі LEXINFORM.COM.UA охороняються відповідно до законодавства України.